Війна

На контрольованому бойовиками КПП зникла жінка з інвалідністю

17 липня, 2017 09:36
Війна/На контрольованому бойовиками КПП зникла жінка з інвалідністю
Зберегти
Вигляд
На контрольному пункті пропуску в Станиці Луганській, що контролюють бойовики самоназваної Луганської народної республіки, після затримання зникла луганчанка, жінка з інвалідністю Людмила Сурженко.

На контрольному пункті пропуску в Станиці Луганській, що контролюють бойовики самоназваної Луганської народної республіки, після затримання зникла луганчанка, жінка з інвалідністю Людмила Сурженко.

Про це повідомляє Informator.media

Зазначаєтсья, що 13 липня 2017 року Людмила поверталася до Луганська і пройшла КПП на підконтрольній Україні території, про що є відмітка в записах.

«Жінка була затримана на КПП Станиця Луганська незаконними збройними формуваннями. Людмила користується слуховим апаратом. На апараті сіли акумулятори, тому вона не могла розуміти, що від неї вимагають представники НЗФ, які контролюють блокпост. Останній раз її бачили на КПП, додому вона не прийшла. Люди бачили, що Людмилу змусили викласти вміст сумок, забрали телефон, а також тримали в спекотний полудень на сонці. Наступного дня мама Людмили зверталася із запитами, і всюди отримала відмову », — йдеться у повідомленні. 

Повідомляється, що за добу телефон вийшов на зв'язок, але відповідала на SMS не Людмила. Матері SMS не приходили, тільки на інші контакти. При цьому додзвонитися їй з інших номерів також не вдалося. Згодом від Людмили на один з контактів надійшло повідомлення з текстом «Пиши». Однак, ніякої відповіді після цього також не було. Зараз її розшукує мати.

Нагадаємо, 16 липня екс-депутат Єгор Фірсов повідомив, що бойовики підтвердили затримання журналіста Асєєва

Український журналіст і публіцист Станіслава Асєва, який жив в Донецьку з моменту окупації, писав для українських ЗМІ під псевдонімом Станіслав «Васін», і зник на початку червня 2017 року на окупованій бойовиками території.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини