УКРАЇНА

На кордоні України з Росією затримано 72 залізничних вагони з українським вантажем

УКРАЇНА/На кордоні України з Росією затримано 72 залізничних вагони з українським вантажем
Зберегти
Вигляд

На кордоні України з Росією затримано 72 залізничних вагона, що слідували у Казахстан і Киргизстан, повідомляє Міністерство економічного розвитку і торгівлі.

Як повідомляється, 13 з цих вагонів відправлені по зміненому маршруту, інші 59 залишаються на кордоні.

Також, за неофіційною інформацією, на станції Орша-Західна (Білорусь) затримано близько 55 вагонів, зазначили у відомстві.

Мінекономрозвитку також повідомляє, що за оперативною інформацією, отриманою від українських перевізників, на пункті пропуску Редьки - Червоне перебувають близько 50 українських транспортних засобів. При цьому 5 українських транспортних засобів за останню добу отримали відмову в оформленні для перетину кордону.

Росія не пропускає вантажі, що перевозяться в Казахстан і Киргизстан, і такі вантажі затримуються на станціях білоруської залізниці, додали також у відомстві.

Нагадаємо, 8 липня у МЕРТ повідомили, що на кордоні із Росією було затримано 70 автомобілів та 30 вагонів з українськими товарами.

Нагадаємо, що 1 липня Росія ввела додаткові обмежувальні заходи щодо транзиту українських товарів територією Росії в напрямку Казахстану та Киргизстану.

Україна заявила, що вводить санкції у відповідь на транзитне ембарго Росії.

Заступниця міністра економічного розвитку та торгівлі Наталія Микольська в ефірі Громадського сказала, що Україна може втратити близько 90% експорту до Киргизстану та Казахстану через обмеження транзиту РФ.

Раніше Казахстан запропонував Україні маршрут для ввезення вантажів в обхід Росії.

Пов`язані новини