Мешканку України Марзіят Гаджикурбанову на адмінкордоні між Дагестаном та Чечнею правоохоронці висадили з автобуса сполученням Махачкала(Дагестан)-Київ і тримали разом з її 4 дітьми у відділку поліції шість годин.

Мешканку України Марзіят Гаджикурбанову на адмінкордоні між Дагестаном та Чечнею правоохоронці висадили з автобуса сполученням Махачкала(Дагестан)-Київ і тримали разом з її 4 дітьми у відділку поліції шість годин. Правоохоронці повідомили жінці, що вона перебуває у розшуку.

Про це повідомляє «Кавказький вузел».

Жінку затримали на посту «Герзель» між Дагестаном і Чечнею 27 серпня о 15:00 при проходженні паспортного контролю. Гаджикурбанову разом з дітьми доставили у відділок поліції і допитували, за словами її рідних, за відсутності адвоката.

Усі четверо дітей у віці від 1,5 до 12 років також перебували у поліції.

«У поліції кажуть, що я була в розшуку. Вони поставили питання і відпустили», — сказала сама Гаджикурбанова.

За її словами, протягом чотирьох років вона вже не перший раз відвідує Дагестан, і раніше під час цих візитів у правоохоронних органів не виникало питань до неї.

Протягом останнього візиту Гаджикурбанова кілька разів відвідала відділ поліції в зв'язку з заміною паспорта.

«До міліції ходила, бо міняла паспорт. Всі мене там бачили, але ніхто мені нічого не говорив», — пояснила вона.

Гаджикурбанова дізналася, що перебуває в розшуку, тільки при перетині кордону. За її словами, більшість питань, поставлених оперативниками, стосувалися її чоловіка.

«Вони кажуть, що він злочинець і що він в Сирії. Хоча ми знаходимося в Києві. Живемо в Києві вже чотири роки», — наголосила вона.

За словами жінка, в 2014 році вона разом з чоловіком поїхала з Дагестану в Туреччину, але пробувши там менше півроку, вони вирішили перебратися на Україну. Таке рішення, як пояснила Гаджикурбанова, було прийнято в зв'язку з тим, що кожен переїхав на територію Туреччини віруючий автоматично зараховувався до учасників сирійських подій.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: