У 2018 році у Львівській, Закарпатській та Волинській областях планують відкрити чотири пункти пропуску з Польщею.

На українсько-польському кордоні відкриють додаткові чотири пункти пропуску.

Про це спікер Верховної Ради Андрій Парубій повідомив у коментарі Громадському, коментуючи результати зустрічі з маршалком Сенату Польщі Станіславом Карчевським. 

«Нами опрацьований дуже конкретний план, щоб у 18-му році ми могли відкрити тільки з Польщею чотири нових переходи: 2 на Львівщині (у населеному пункті Нижанковичі ), один на Волині і один на Закарпатті. Два з них мають бути реставровані з української сторони, це вже буде наш порядок денний» — сказав він. 

За словами Парубія Польща та Україна ініціювали масштабну перевірку кордону України з ЄС. 

«Ми домовились, щоб перед тим, як цю ідею через бюджет реалізувати — у жовтні запланували захід, щоб зробити загальний об’їзд кордону між Україною і ЄС для того, щоб подивитися на стан наших переходів і на кількість а також на труднощі, які є на переходах», — зазначив спікер Ради. 

Він додав, що із запровадженням безвізового режиму кількість українців, які перетинають кордон з ЄС, суттєво збільшилася, тому у наступному році «важливо розширити дороги митниць Рава-Руська і Кравовець».

Станом на початок серпня понад 166 тисяч українців відвідали країни ЄС за правом безвізового в’їзду. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Безвіз з Європою: 15 практичних речей, які вам допоможуть.

Нагадаємо, 11 липня повідомлялося, що можливістю безвізово виїзду в країни Євросоюзу за місяць скористалися понад 95 тисяч українців.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile