ПАТ «НАК «Надра України» через суд повернули частку у розмірі 30% у спільній діяльності за договором щодо розробки Сахалінського родовища на Харківщині

ПАТ «НАК «Надра України» через суд повернули частку у розмірі 30% у спільній діяльності за договором щодо розробки Сахалінського родовища на Харківщині, що дає право отримувати прибуток від господарської діяльності.

Про це повідомляє прес-служба Генпрокуратури України.

ГПУ зазначає, що у 200--му році між «Полтаванафтогазгеологія» та ТОВ «Сіріус-1» був укладений договір про спільну розробку нафтогазоконденсатного родовища.

У 2007-му році до угоди долучилася державна компанія «Надра України». У новій редакції документу розмір частки держкомпанії становив 30%. Пізніше між компанією «Надра України» та ТОВ «Голден Деррік» укладено договір купівлі-продажу вказаної частки у праві спільної часткової власності за договором.

У ГПУ зазначають, що гроші за викуплену частку «Голден Деррік» так і не сплатило, тому він був розірваний у судовому порядку.

Господарський суд Києва вирішив повернути компанії «Надра України» право власності на спірну частку у розмірі 30% у спільній діяльності.

У березні Вищий господарський суд України підтвердив право власності «Надра України» на 24% частку в спільній діяльності на родовищі.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: