На КПВВ «Чонгар» співробітникиСлужби безпеки України затримали довірену особу Володимира Путіна.

На КПВВ «Чонгар» співробітникиСлужби безпеки України затримали довірену особу Володимира Путіна.

Про це повідомила прокуратура Автономної Республіки Крим.

Джерела Громадського повідомили про те, що йдеться про Олену Одновол.

Зазначається, що жінку затримали в рамках кримінального провадження за фактом вчинення державної зради. Затримана є громадянкою України.

«Діючи в інтересах Російської Федерації, а також неурядової всеросійської громадської організації «Волонтеры Победы», будучи довіреною особою кандидата в президенти Російської Федерації Путіна В.В., незаконно організувала та проводила на тимчасово окупованій території АР Крим та м. Севастополь збір підписів на підтримку висунення Путіна В.В. кандидатом на пост президента Російської Федерації на виборах 2018 року», — йдеться у повідомленні прокуратури.

Водночас зазначається, що згідно російського закону про вибори президента, збір підписів на підтримку висунення кандидата, є офіційною та обов’язковою процедурою проведення виборів президента РФ.

«Таким чином, громадянка України, приймаючи участь у офіційній процедурі підготовки до незаконного проведення на тимчасово окупованій території АР Крим та м. Севастополь виборів президента РФ, сприяла Російській Федерації та неурядовій всеросійській громадській організації «Волонтеры Победы» у проведенні підривної діяльності проти України на шкоду її суверенітету, територіальній цілісності та недоторканості», — наголошують у прокуратурі.

Наразі готується повідомлення про підозру затриманій.

 

Поділитись: