В Донецькій області на контрольно-пропускному пункті в'їзду і виїзду «Новотроїцьке» 13 серпня стався інцидент за участі працівника обласної прокуратури, який пред'явив паспорт на ім'я бойовика самоназваної «ДНР», що перебуває у розшуку.

Про це повідомив начальник Національної поліції в Донецькій області В'ячеслав Аброськін.

«На КПВВ «Новотроїцьке» чоловік, 1977 року народження, пред'явив паспорт громадянина України. Співробітники поліції перевірили по розшуковим базам і встановили, що це – бойовик «ДНР» на прізвисько «Кабан». Цей громадянин злякався і пред'явив інший паспорт громадянина України на інше прізвище. І представився співробітником української прокуратури», – написав він.

Співробітник прокуратури повідомив, що повертався з Донецька і пред'явив паспорт на ім'я розшукуваного бойовика «помилково», цитує його Аброськін.

«Знову ж з його слів – використовував документи «Кабана» для проїзду через «блокпости ДНР» Розшук справжнього бойовика на прізвисько «Кабан» продовжуємо. Злочинну самовпевненість зазначеного громадянина продовжуємо документувати спільно з прокуратурою Донецької області», – повідомив Аброськін.

Поділитись: