Війна

На КПВВ «Новотроїцьке» затримали водія із «запасним» номерним знаком самоназваної «ДНР»

22 січня, 2018 17:42
Війна/На КПВВ «Новотроїцьке» затримали водія із «запасним» номерним знаком самоназваної «ДНР»
Зберегти
Вигляд
На пункті пропуску «Новотроїцьке» військові прикордонники затримали чоловіка, у якого в багажнику були номерні знаки самонваної «Донецької народної республіки» і технічний паспорт, виданий самоназваною республікою.

На пункті пропуску «Новотроїцьке» військові прикордонники затримали чоловіка, у якого в багажнику були номерні знаки самоназваної «Донецької народної республіки» і реєстраційні документи на авто, видані самоназваною республікою.

Про це повідомила прес-офіцер Донецького прикордонного загону Валерія Карпиленко.

За словами затриманого водія, оформлювати такі псевдо-документи та кріпити номери так званої «ДНР» нині «буквально примушують представники НЗФ (незаконних збройних формувань) і громадянам доводиться так чинити, а саме — змінювати українські номерні знаки на номерні знаки бандформувань при в’їзді на тимчасово непідконтрольну українській владі територію України».

«Таким чином представники НЗФ намагаються самоствердитися в питанні існування так званої «ДНР», примушуючи громадян України оформлювати також і фейкову документацію, навіть якщо вони не мають такого бажання», — додала Карпиленко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Штаб АТО повідомив про переслідування осіб, які повернулися до самоназваної «ДНР» після обміну.

Пов`язані новини