На побудованому Росією Кримському мосту завершили установку прольотів залізничної частини транспортного переходу через Керченську протоку в анексований Крим.

Так, загальна вага прогонових конструкцій залізничного частини мосту становить 160 тисяч тонн, а змонтовані вони на 307 опорах.

Загалом у залізничній частині Кримського мосту 306 прольотів. Кожен з них складається з двох блоків для окремих гілок протилежних напрямків залізниці. Вага одного залізничного прольоту перевищує 500 тонн.

Прольоти були виготовлені на російських заводах та поставлялись на Таманський півострів в розібраному вигляді.

Раніше так званий начальник дирекції з обслуговування пасажирів «Кримської залізниці» Володимир Резніченко заявив, що перший поїзд поїде побудованим Росією Керченським мостом 8 грудня 2019 року.

Нагадаємо, наприкінці листопада 2018 року у Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій України повідомили, що побудований Росією так званий Керченський міст в анексованому Криму зміщується.

Раніше повідомлялось, що в анексованому Криму плавучий кран, який через негоду зірвало з якоря, врізався в опору Керченського мосту.

15 травня 2018 року президент Росії Володимир Путін прибув в анексований Крим і відкрив рух по автодорожній частині незаконно зведеного Керченського мосту.

Керченський міст, який Росія почала будувати у Криму у 2014 році після анексії півострова, з’єднав анексований Крим з російським Краснодарським краєм. Його довжина становить 19 кілометрів.

Міністерство інфраструктури України заявило, що готує санкції щодо компаній, причетних до зведення «Кримського» мосту.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile