У селищі Стара Оржиця Київської області чоловік стріляв з мисливської рушниці по сусідах-фермерах, в результаті чого двоє місцевих жителів з вогнепальними пораненнями були госпіталізовані

У селищі Стара Оржиця Київської області чоловік стріляв з мисливської рушниці по сусідах-фермерах, в результаті чого двоє місцевих жителів з вогнепальними пораненнями були госпіталізовані.

Про це повідомляє прес-служба поліції Київської області.

Лікарі діагностували одному постраждалому — поранення правої нижньої кінцівки, іншому – поранення плеча та шиї. 

«Непорозуміння між фермерами сталося, коли орендатори, які приїхали працювати на сусіднє поле, загородили проїзд одному з фермерів та його сину, які на той час вже вели сільськогосподарські роботи.

 Виникла сварка і на ґрунті раптово виниклих неприязних стосунків, син фермера взяв в автомобілі гладкодульну рушницю «МР-27Н» і вистрілив декілька раз у гору. Його батько теж дістав свою мисливську зброю «МЦ 2001», калібру 20 мм, але здійснив два прицільних постріли у бік робочих», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що на місці події поліція вилучила дві мисливські зброї та дозвільні документи на них. 54-річного стрілка було затримано.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: На військовому аеродромі у Борисполі солдат підстрелив чоловіка.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: