УКРАЇНА

На Київщині депутат вибачився за погрози неповнолітньому через дописи у Facebook

17 липня, 2017 19:30
УКРАЇНА/На Київщині депутат вибачився за погрози неповнолітньому через дописи у Facebook
Зберегти
Вигляд
lead
У селі Гатне Київської області депутат, який погрожував неповнолітньому за дописи у Facebook, вибачився за інцидент. У селі відбувається виїзна комісія з питань регламенту та депутатської етики Києво-Святошинської районної ради, скликана головою Вадимом Гедульяновим за особистим зверненням депутата Олександра Паламарчука. Місцеві активісти назвали захід «відбілюванням депутата»

У селі Гатне Київської області депутат, який погрожував неповнолітньому за дописи у Facebook, вибачився за інцидент. У селі відбувається виїзна комісія з питань регламенту та депутатської етики Києво-Святошинської районної ради, скликана головою Вадимом Гедульяновим за особистим зверненням депутата Олександра Паламарчука. Місцеві активісти назвали захід «відбілюванням депутата».

Про це повідомляє кореспондентка Громадського.

Біля сільради зібралося понад 100 людей.

Фото: Олександра Чернова/ Громадське

Самого 16-річного хлопця Сергія Чагарова на засіданні в сільраді не було. Активісти вимагають, щоб депутат відповів за скоєне і склав мандат. На захист хлопця прийшли представники Правого сектора, Нацкорпус, місцеві блогери та рух «Чесно».

Фото: Олександра Чернова/ Громадське

На місці присутні і мешканці, які підтримали депутата, уважаючи, що хлопець порушив його особистий простір.  Біля входу до сільради вивісили плакат: «Депутат Паламарчук, не чіпай дітей». Це спричинило суперечку між мешканцями села.

Фото: Олександра Чернова/ Громадське

Нагадаємо, 13 липня в Гатненській сільській раді відбулось чергове засідання сесії ради. На ній був присутній депутат Києво-Святошинської районної ради Олександр Паламарчук, представники Громадської ради та Громадської організації «ЗУБР», а також мешканці села, серед яких був і 16-річний активіст "Чесно" Сергій Чагаров.  

Під час засідання, депутат районної ради порушив питання щодо дописів у мережі Facebook Сергія Чагарова. Паламарчук висловив школяреві претензії щодо його дописів.

Потім депутат встав зі свого місця, підійшов до неповнолітнього Чагарова, який сидів на стільці, взяв його за вухо та підняв з місця.

Відтак чоловік стиснув рукою за шию неповнолітнього та почав погрожувати побиттям, якщо Чагаров продовжить писати подібні дописи.

Також до Чагарова підійшов брат депутата райради Ігор Паламарчук — член виконавчого комітету Гатненської сільради та нештатний юрист селищного голови Гатного Броніслава Корицького. За словами Чагарова, брат Паламарчука вдарив його по обличчю долонею.

Сам Чагаров розповів Громадському: «Я написав пост про те, що він їздить за кордон з громадянкою Російської Федерації під час війни. Там не було жодних образ у бік його дружини. Лише констатація факту. Я написав, якщо він є депутатом, то його дружина має відмовитись від російського громадянства. Про непосадову особу зараз я б таке ніколи не написав. Тим більше,  я зачіпав ще гроші, за які він їздить за кордон. Декларація підтвердила, що він злидень. Реакція Паламарчука була через дружину».

У свою чергу у «БПП» заявили: партія обурена вчинком депутата Олександра Паламарчука, який дозволив собі агресивні дії щодо  неповнолітнього активіста.

«Після внутрішнього розслідування ухвалили рішення про виключення Паламарчука з лав партії», — ідеться в заяві.

16 річний Сергій Чагаров — активіст громадського руху «ЧЕСНО». Бере участь у акціях, відколи в селі Гатне почалося будівництво ЖК «Озерний гай Гатне», яке веде забудовник «Інтергал – Буд», що належить екс-регіоналові та чинному «відродженцю» Володимиру Зубику.

«Мені було цікаво, як сільська рада передала земельну ділянку в оренду, скільки коштів заплатили за оренду за всі роки, але мені неодноразово сільська рада та Прокуратура відмовляла у наданні цієї інформації, тому що я неповнолітній, за що Уповноважений ВРУ з прав людини складав адміністративні протокол», — повідомляє Чагаров.

Менше з тим, він домігся того, щоб прокуратура Київської області знову порушила справу про те, що Гатненська селищна влада незаконно відібрала у громади 48 гектарів землі та віддала її під забудову.

Ідеться про пост Чагарова від 9 липня.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Більше про:
# Київ
Пов`язані новини