Колишній бізнес-партнер екс-громадянина Росії з двома спільниками замовив його викрадення до РФ з метою «вибити борг сімнадцять мільйонів доларів».

Колишній бізнес-партнер екс-громадянина Росії з двома спільниками замовив його викрадення до РФ з метою «вибити борг сімнадцять мільйонів доларів», повідомили в СБУ.

«Замовники почали підшукувати на Київщині, де проживав бізнесмен, організатора викрадення, яким погодився стати начальник одного з райвідділів поліції», — повідомляє СБУ.

Правоохоронці з'ясували, що полісмен «через свої контакти у кримінальних колах підшукав виконавця».

«Плата за «роботу» складала триста тисяч доларів США. За інформацією спецслужби, для того, щоб збільшити «гонорар» начальник райвідділу запропонував замовникам інший варіант. За його словами, надійніше вирішите питання через керівництво СБУ, на яке він начебто має «прямий вихід», — повідомили у Службі.

СБУ зазначає, що зловмисник також запропонував виконавцям «вибивати» гроші з комерсанта в Україні, або екстрадувати до Росії.

За даними джерел РБК-Україна, планувалося викрадення власника Обухівського картонного комбінату Володимира Крупчака, у якого в Росії «була корпоративна війна з російським мільярдером Олегом Дерипаскою».

Раніше генпрокурор Юрій Луценко повідомив, що на Київщині була затримана група осіб, яка планувала викрадення підприємця на замовлення громадянина Росії.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: