Кілька сотень учасників «Національного корпусу» з усієї України, які централізовано приїхали до села Петропавлівська Борщагівка, що на Київщині, зруйнували ворота та шлагбауми, які перекривали рух села

Кілька сотень учасників «Національного корпусу» з усієї України, які централізовано приїхали до села Петропавлівська Борщагівка, що на Київщині, зруйнували ворота та шлагбауми, які перекривали рух у селі.

Про це повідомляє кореспондент Громадського.

До села приїхало близько 15 автобусів з активістами.

За словами місцевих, жодних сутичок не було і всі дії активістів пройшли мирним шляхом. 

Однак, як передає кореспондент Громадського, у селі внаслідок конфлікту охоронець дістав незначних поранень через погрози місцевим жителями пістолетом. Люди повалили нібито озброєного чоловіка на землю, втім, обшукавши його, зброї не знайшли.

Раніше власники приватних будинків в Петропавлівській Борщагівці почали перегороджувати шлагбаумами дороги, через що мешканцям сусідніх житлових комплексів доводилося об’їжджати село навколо. Як зазначали у сільраді, будівництво шлагбаумів є незаконним згідно з рішенням суду.

Крім того у селі повинно було розпочатись будівництво нової дороги, під яку виділили окреме місце. Проте власники приватних будинків огородили відвене для неї місце металевим парканом, що унеможливило будівництво дороги.

 

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: