На Білоцерківській ТЕЦ, що на Київщині, стався витік близько 1 тонни сірчаної кислоти, проведені роботи по знешкодженню речовини.

На Білоцерківській ТЕЦ, що на Київщині, внаслідок аварії стався витік близько 1 тонни сірчаної кислоти, проведені роботи по знешкодженню речовини.

Про це у Facebook повідомив мер Білої Церкви Геннадій Дикий.

Зазначається, що аварія сталася у п'ятницю, 28 липня, вдень. «На підприємстві ТЕЦ внаслідок аварії на одному з резервуарів, відбулася розгеметизація в об'єм бетонного обвалування. В результаті витекло приблизно 1 тонна сірчаної кислоти», — повідомив він.

За його словами, аварійниками підтікання було усунено та проведено роботи щодо знешкодження даної речовини. Потерпілих немає. 

Згодом Дикий наголосив, що внаслідок аналізу якості повітря було встановлено, що жодних перевищень по сірковмісним і хлоровмісним речовинам в районі аварії немає.

Білоцерківська ТЕЦ — теплоелектроцентраль, розташована у Білій церкві, в основному забезпечує підприємства ПрАТ «Росава» та підприємства гумо-азбестових виробів технологічною парою.

Нагадаємо, у червні в одному з приміщень третього енергоблоку на Чорнобильській АЕС сталось задимлення, воно було оперативно ліквідоване.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: