На ліфт у будинку по вулиці Супруна в Сумах, унаслідок аварії якого 2 січня загинуло двомісячне немовля, місцеві скаржилися за чотири дні до трагедії. На виклик виїжджав майстер.

Як повідомили у прокуратурі Сумської області, 29 грудня 2018 року жителі вказаного під’їзду вкотре поскаржились на некоректну роботу підйомника. На виклик прибув майстер-електромонтер ТОВ «Міськсумиліфт», який втрутився в автоматизовану систему роботи ліфта. Відтак, ліфт міг рухатися з відчиненими дверима.

При цьому у відомстві зазначили, що капітальний ремонт ліфта провели в жовтні 2017 році з гарантійним терміном експлуатації 2 роки. Однак вже за півроку від жителів під’їзду почали надходити скарги на його роботу.

Керівник «Міськсумиліфта» не вжив жодних дієвих заходів, щоб усунути недоліки та забезпечити належну експлуатацію підйомника, кажуть у прокуратурі.

Тепер очільнику та майстрові-електромонтеру «Міськсумиліфт» інкримінують ч. 2 ст. 272 КК України. Дії керівника також кваліфіковано за ч. 2 ст. 364-1 КК України.

Нині вирішується питання щодо обрання підозрюваним запобіжних заходів у вигляді тримання під вартою. Досудове слідство триває.

Нагадаємо, 2 січня в Сумах обірвався ліфт із візочком, в якому перебувало двомісячне немовля. Від отриманих травм дитина померла. За цим фактом поліція відкрила кримінальне провадження.


Поділитись: