Рятувальники зняли з крижини що відкололася 30 рибалок.

Що ви знаєте про зимову риболовлю? Всі, напевне, бачили купу чорних постатей, які виходять на лід, як тільки він стає в змозі витримати людську вагу. Пінгвіни — так називають один-одного зимові рибалки. Hromadske.doc пройшлось по льоду з київськими «пінгвінами», які рибалять на затоці Оболонь, і дізналося що ж так манить рибалок на кригу і чи велику рибу можна впіймати з лунки.

Фото: Громадське
Саме в цей час на оболонській затоці київські рятувальники показували наскільки небезпечною може бути зимова риболовля, та демонстрували різні способи витягання людей з крижаної води. З опитаних нами рятувальників жоден зимовою риболовлею не захоплюється (комусь просто не цікаво, а хтось навіть побоюється сидіти на кризі).

«Пінгвін» Андрій, якого ми зустріли на льоду, сам працював в Державній службі з надзвичайних ситуацій, пожежником. Цього року він вже допомагав витягнути рибалку, який провалився під лід. На питання, чи відчуває ризик в такому хоббі каже, що відчуває, але цей ризик незначний, якщо ти добре підготовлений, та й він додає цьому заняттю додаткового інтересу.

Фото: Громадське
Через два дні після того, як ми так нічого й не впіймавши повернулися в редакцію монтувати матеріал рятувальники зняли з крижини що відкололася 30 рибалок.

Поділитись: