Осередки тління сухої трави, чагарників та лісової підстилки у Луганській області, 7 вересня 2020 року
Фото:

ДСНС

У Луганській області станом на ранок 7 вересня продовжують гасити два осередки тління сухої трави, чагарників та лісової підстилки. Відкритого вогню не спостерігається.

Про це повідомляє Державна служба України з надзвичайних ситуацій.

Так, пожежі у селищах Лобачеве, Лопаскине та смт Трьохізбенка, які виникли 2 вересня, пожежники локалізували. Продовжують гасити траву, що тліє.

Та ж ситуація і з пожежами між селом Лобачеве Новоайдарського району та селом Старий Айдар Станично-Луганського району, які виникли 4 вересня. Загрози населеним пунктам немає. Інженерною технікою рятувальники створили 12 мінералізованих смуг для захисту ГРП поблизу селища Лобачеве.

Всього на території області до гасіння пожеж залучили 111 людей та 27 одиниць техніки, з них від ДСНС 105 працівників особового складу та 23 одиниці техніки.

А що на Харківщині?

Там пожежу, що виникла 2 вересня поблизу села Гороб’ївка Дворічанського району, 6 вересня повністю загасили. На чергуванні там залишилися 143 людини та 21 одиниця техніки.

Хто понесе відповідальність за пожежі?

Через пожежу на Харківщині слідчі відкрили справу за ч. 2 ст. 194 (умисне знищення або пошкодження майна) Кримінального кодексу. Санкція статті передбачає від 3 до 10 років позбавлення волі.

А віцепремʼєр Олексій Резніков заявив, що правоохоронці Луганщини порушили кримінальні справи за ч. 1. ст. 270 Кримінального кодексу щодо порушення вимог пожежної безпеки, пошкодження майна та травмування людей.

Поділитись: