У районі Попасної на Луганщині під час проведення сільськогосподарських робіт двоє трактористів підірвалися на невстановленому вибуховому пристрої.

Про це йдеться в повідомленні заступника голови Луганської ОДА Юрія Клименка на сторінці у Facebook.

«Буквально кілька годин тому трактористи, які працювали в полі між містом Попасна і селом Новозванівка, підірвалися на невстановленому вибуховому пристрої. Постраждалі хлопці, жителі села Троїцьке 1993 і 1971 р.н., отримали осколкові поранення верхніх і нижніх кінцівок. У одного з них ще і контузія», — написав він.

За словами Клименка, зараз постраждалі перебувають у хірургічному відділенні Попаснянської центральної районної лікарні та отримують необхідну допомогу. Їх стан здоров’я задовільний.

Крім того, Клименко відмітив, що за період бойових дій на сході України у результаті підривів загинули близько 300 цивільних осіб, ще 600 — отримали поранення. Серед постраждалих — 125 дітей, з яких 27 загинули.

Нагадаємо, внаслідок вогневого нальоту під Новолуганським 11 українських військових дістали бойові травми та поранення різного ступеня тяжкості, ще двоє загинули.

Поділитись: