У Сіверськодонецьку на Луганщині презентували додаток «Моя Луганщина», який дасть змогу мешканцям регіону повідомляти владі про ті чи інші проблеми. За словами голови ОДА, це перший такий додаток в Україні.

Про це повідомляє кореспондент hromadske.

Щоб відправити повідомлення про проблему, людина муситиме зареєструватися у додатку. Для цього вона, зокрема, має вказати ПІБ, адресу та номер телефону.

У випадку, якщо проблему вирішено, повідомлення про неї позначатиметься зеленим кольором.

«Коли проблема тільки заходить, вона відзначається червоним кольором. Коли її побачив відповідний керівник департаменту, вона змінює колір на жовтий. І коли вона вирішена, то вона фарбується у зелений колір ... Якщо ж термін вийшов, а проблему не вирішено, то сигнал про це отримаю вже я, як голова ОДА, і тоді вже я робитиму висновки, можливо навіть кадрові», — каже голова Луганської облдержадміністрації Сергій Гайдай.

Запрацює додаток у серпні. Його орієнтовна вартість — 55 тисяч доларів. Ці гроші сплатять меценати. Розробляють додаток, за словами голови ОДА, програмісти, які, серед іншого, робили сайт для Tesla.

Скеровувати сигнал про проблему до певного підрозділу органів влади, а також відсіювати неважливі повідомлення будуть модератори.

«Я хочу, щоб фінансування праці модераторів взяла на себе одна з наших міжнародних партнерських організацій. Я впевнений, що коли ми презентуємо їм цей продукт, то вони зрозуміють, наскільки він корисний, і ми отримаємо якийсь грант», — впевнений Сергій Гайдай.

Поділитись: