На Луганщині засудили до 5 років позбавлення волі жінку за участь у проведенні «референдуму» за «ЛНР» в одному з населених пунктів Новоайдарського району.

Як повідомили в обласній прокуратурі, суд призначив жінці покарання у вигляді 5 років позбавлення волі зі звільненням від відбування покарання з іспитовим строком на 3 роки.

Так, у суді прокурором доведено, що 11 травня 2014 року жінка за власним бажанням брала участь у проведенні так званого «референдуму» щодо підтримки «Акту про державну самостійність «ЛНР».

«Під час проведення незаконного «референдуму» обвинувачена виконувала функції члена «дільничної виборчої комісії»: вела та заповнювала списки виборців. У подальшому остання разом з іншими членами комісії, стосовно яких є окремі кримінальні провадження та справи, передала бюлетені невстановленим особам з метою перевезення до «штабу референдуму», який розміщувався в смт Новоайдар на Луганщині», - повідомили у прокуратурі.

Крім того, під час досудового розслідування підозрювана повністю визнала свою провину у вчиненні інкримінованого їй кримінального правопорушення, щиро розкаялася, а також активно сприяла розкриттю злочину та викриттю інших співучасників. Як уточнили у відомстві, між нею і прокурором було укладено угоду про визнання винуватості.

Нагадаємо, на початку січня Новоайдарський районний суд Луганської області засудив священика Української православної церкви Московського патріархату (УПЦ МП) «за пособництво російським окупантам».

Поділитись: