Бойовики «ЛНР» вимкнули світло Станиці Луганській та ближнім селам, повідомляється на сайті керівника Луганської ОДА Геннадія Москаля.

За його словами, світло вимкнули у вівторок після 15-ї години.

«Рубильник вимкнули на окупованому боці – Станично-Луганський район єдиний, який отримує електроенергію з Росії через окуповану територію. Енергопостачання здійснюється по резервній лінії відтоді, як бойовики перебили основну», – йдеться у повідомленні.

Москаль зазначив, що на окупованій території пояснили, що світло зникло через ремонтні роботи.

«Зараз у райцентрі та прилеглих селах немає не тільки електроенергії, але й центральної води та мобільного зв’язку», наголосив Москаль.

«Раніше Станиці вже неодноразово вимикали світло з усіляких приводів, а іноді взагалі без причини, хоча Україна справно платить за російську електроенергію. Очевидно, проти нас намагаються розв’язати комунальну війну, від якої нікому немає користі, зате страждають прості люди», – заявив він.

«Хочу нагадати, що 90% видобутої на контрольованій Україною території Луганщини ми постачаємо на окуповану територію, в тому числі в Луганськ. І не отримуємо за цю воду ні копійки, зате зазнаємо величезних збитків, які обраховуються сотнями мільйонів гривень на рік», – підкреслив Москаль.

«Тому якщо з того боку проти нас розв’язують комунальну війну, у нас не залишиться іншого виходу, як повністю перекрити подачу води на окуповані території», – наголосив керівник Луганської ОДА.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile