Життя

На Луганщині серед білого дня через кордон намагалася прорватися група диверсантів

Життя/На Луганщині серед білого дня через кордон намагалася прорватися група диверсантів
Зберегти
Вигляд

Сьогодні  прикордонний наряд Луганського загону затримав у населеному пункті Мілове  трьох порушників кордону. Про це повідомляє Держприкордонслужба.

Троє чоловіків, які намагалися пробратися до України, оминаючи  пункт пропуску,  виявилися громадянами України, Росії та Латвії.

 У результаті огляду в них виявлено відео- та фотоапаратуру, карту Луганської області, перепустки «Народне ополчення Донбасу», камуфльований одяг. У ході перевірочних заходів виявилося, що темношкірому латвійцю ще місяць тому заборонили в’їзд в нашу країну терміном на 3 роки. Уродженець Риги на прізвисько «Беня-Антимайдан», брав участь у силовому протистоянні з українськими військовими в Криму. Крім того, громадянин України розповів, що 29 квітня виїхав до Російської Федерації з подальшою метою перевести через кордон росіянина та латвійця.

 

Також на знайдених фотографіях видно, як наш співвітчизник позує  зі зброєю, в тому числі з РПГ-7, на барикадах Слов’янська та Краматорська.  

Порушники, очевидно, сподівалися на близькість до кордону українського населеного пункту, щоб непомітно потрапити на територію України.  

 

Пов`язані новини