Політика

На Луганщині заборонено продавати військовим алкоголь – розпорядження

Політика/На Луганщині заборонено продавати військовим алкоголь – розпорядження
Зберегти
Вигляд

На прикордонних територіях Луганської області заборонено продавати військовим алкоголь та введено ще низку режимних обмежень.

Відповідне розпорядження підписав керівник обласної військово-цивільної адміністрації Геннадій Москаль «для мінімізації ризиків терористичних актів, захисту національної безпеки та запобігання правопорушенням».

Обмеження діятимуть у дев’яти з дванадцяти районів Луганської області, тих, що межують із Росією та окупованими територіями, а заборона на продаж алкоголю – також у Сєвєродонецьку, Лисичанську та Рубіжному.

Зокрема, відповідно до розпорядження, заборонено здійснення польотів на безпілотних та легкомоторних літальних апаратах, проведення відео- кіно- та фотозйомки місцевості, полювання та рибальство, скупчення колон і тривалі зупинки автотранспорту, перебування іноземців без відповідної реєстрації, проведення туристичних подорожей, перевезення зброї без спецдозволів, використання в транспорті радіостанцій (за винятком спецтранспорту), з 22.00 до 5.00 ранку знаходження в населених пунктах осіб без документів.

Пов`язані новини