Вранці 1 лютого під час обстрілів були пошкоджені лінії електропередач у містечку Золоте-1 та селищах Трьохізбенка й Врубівка на Луганщині.

Вранці 1 лютого під час обстрілів були пошкоджені лінії електропередач у містечку Золоте-1 та селищах Трьохізбенка й Врубівка на Луганщині.

Про це повідомляє прес-служба «Луганського енергетичного об’єднання» (далі – «ЛЕО»).

Наразі в цих населених пунктах знеструмлено 1250 приватних будинків та об’єктів громадського користування.

«Лінії електропередач та устаткування пошкоджені в результаті обстрілів з боку непідконтрольної (українському уряду – ред.) території», – йдеться у повідомленні прес-служби «ЛЕО».

Також, у компанії заявили, що не мають можливості відновити електромережі «через відсутність на рахунках «ЛЕО» коштів та паливно-пастильних матеріалів для виїзду ремонтних бригад».
Компанія звернулась до районних державних адміністрацій у містах Щастя та Новоайдар, щоб місцева влада допомогла енергетичній компанії з паливно-мастильними матеріалами.

Компанія «ЛЕО» є єдиним постачальником електроенергії на всій території Луганської області, включаючи райони, підконтрольні так званій «ЛНР».

Однак, з моменту початку війни на Донбасі самоназвана «Луганська народна республіка» коштів за електрику жодного разу не перераховувала.

В компанії «ЛЕО» повідомляють, що споживачі заборгували їм 5,4 млрд гривень. Понад 80 відсотків від цієї суми – борг невизнаної «ЛНР».

Поділитись: