На Львівщині кілька десятків протестувальників блокують пункти пропуску Рава-Руська та Шегині на українсько-польському кордоні.

На Львівщині кілька десятків протестувальників блокують пункти пропуску Рава-Руська та Шегині на українсько-польському кордоні.

Про це повідомив у суботу, 3 лютого, депутат Львівської міськради Ігор Зінкевич у Facebook.

«Пропускний пункт Шегині, люди перекрили дорогу, близько 20 людей ходять по пішохідному переходу, рух наразі ускладнений... Пропускний пункт Рава-Руська, люди також перекрили рух, 20 людей ходять по пішохідному переходу», — написав він.

За словами Зінкевича, організатори акції повідомили, що блокують пункти пропуску через незадоволення законом про новий порядок перетину кордону.

«Також вони зазначили, що ходитимуть по пішохідних переходах та щоп’ятнадцять хвилин пропускатимуть до кордону по десять машин», — зазначив він.

Водночас у поліції заявили, що попри блокування пунктів пропуску черг на українсько-польському кордоні немає.

«Зараз перекриті Шегині (з 10:20). 15-20 осіб ходять по пішохідному переходу і кожні 15-20 хвилин пропускають 3-4 авто. І Рава-Руська (десь з 11:15). 30 осіб орієнтовно теж на пішохідному переході і кожні 15 хвилин пропускають по 1 авто. Черг взагалі немає. Патрульна поліція здійснює охорону громадського порядку», — повідомила керівник прес-служби патрульної поліції Львова Катерина Рибій.

Наприкінці січня повідомлялося про те, що на Львівщині учасники акції протесту заблокували під’їзд до міжнародного пропускного пункту Рава-Руська – Гребенне.

Нагадаємо, 10 січня кілька десятків людей перекрили у Львівській області дороги біля пунктів пропуску «Шегині-Медика» та «Рава-Руська — Гребене» на кордоні з Польщею.

1 січня набули чинності зміни правил безмитного ввезення товарів. Відтепер безмитне ввезення товарів у ручному чи супроводжуваному багажі обмежується сумою до 500 євро (в аеропортах – до 1000 євро) і вагою до 50 кг для тих, хто був відсутній в Україні більше доби і в'їжджає в країну не частіше за один раз впродовж 72 годин.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile