На Львівщині відбулись навчання 37 українських працівників вибухотехнічних підрозділів поліції та бійців поліцейського спецпідрозділу КОРД та їхніх американських колег — представників аналітичного центру з терористичних вибухових пристроїв ФБР США

На Львівщині відбулись навчання 37 українських працівників вибухотехнічних підрозділів поліції та бійців поліцейського спецпідрозділу КОРД та їхніх американських колег — представників аналітичного центру з терористичних вибухових пристроїв ФБР США.

Про це повідомляє прес-служба Нацполіції.

Ці навчання були першими, що були проведені на базі Навчального центру вибухотехнічної служби Національної поліції України. У подальшому Центр готуватиме вибухотехніків на постійній основі.


Фото: Нацполіція

Курс передбачав обмін досвідом у сфері протидії саморобним вибуховим пристроям. Практичну частину склали криміналістичні прийоми огляду місця події за фактом їх вибуху. Практиці передували заняття з теоретичної частини, а завершувалася практична частина обговоренням її результатів.

У навчаннях застосовували ситуаційні завдання. У чотири автомобілі були закладені саморобні вибухові пристрої різного типу та потужності. Крім цього, було застосоване так зване «вторинне мінування».


Фото: Нацполіція

Перед вибухотехніками стояло завдання знайти і знешкодити цей пристрій, убезпечивши місце події. Після цього поліцейські мали провести якісний та всебічний огляд місця вибуху, відзвітувати про пристрої, що вибухнули, їх потужність, принцип дії та складові частини.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: