Найпопулярнішими іменами на Львівщині у 2018 році стали Софія та Анна, а на Харківщині — Дар'я та Злата. Про це повідомила заступниця міністра юстиції з питань державної реєстрації Ірина Садовська.

У міністерстві також підвели загальну статистику по Україні.

Найчастіше хлопчиків у 2018 році називали такими іменами: Матвій, Дмитро, Максим, Марко, Олександр, Артем, Андрій, Іван, Владислав. Дівчат — Злата, Софія, Єва, Кіра, Яна, Марія, Вікторія, Анастасія, Поліна.

Також у міністерстві назвали незвичні імена, які давали новонародженим у 2018.

Дівчат називали: Принцеса, Нуне, Авігея, Сумаййа, Аглая, Аіша, Аполінарія, Дельфіна, Йохана-Клавдія, Мадона Лама, Філофтея. Хлопчиків — Сонцемір, Мадяк, Космос, Арон Діонісій, Лучіан, Нектарій.

Мін'юст додає, що нині свідоцтво про народження можна отримати безпосередньо в пологовому будинку.

«На сьогоднішній день такою послугою можна скористатися в 468 медичних установах і за 2018 рік 162 тисячі новонароджених отримали свідоцтва про народження саме у пологовому будинку», — вказала Садовська.

У 2018 році з початку роботи проекту «Пакунок малюка» 113 тисяч породіль отримали пакунки для новонароджених. У «пакунок малюка» входять підгузки, пелюшки, присипки для малюків та решта речей, необхідних при народженні дитини.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile