На Львівщині викрили голів районної державної адміністрації й об’єднаної територіальної громади, які завдали громаді збитків на понад 2,5 млн грн.

Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Львівської області.

Так, правоохоронці встановили, що голова однієї з райдержадміністрацій на території об’єднаної територіальної громади, яка входить до складу району, надав дозвіл на вирубку близько 300 дерев, що завдало збитків громаді на суму майже 2 млн грн.

Своєю чергою голова ОТГ розпорядився передати майже 450 кубів зрубаної деревини (на суму понад 500 тисяч грн) приватному підприємству.

Колишньому керівнику РДА повідомили про підозру у скоєнні кримінального правопорушення за статтею про «службову недбалість. Голові об’єднаної територіальної громади слідчі повідомили про підозру у скоєнні злочину за статтею про «привласнення, розтрату майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем».

Нагадаємо, київська прокуратура направила до суду обвинувальний акт щодо трьох людей, ймовірно причетних до розкрадання 14 млн грн, виділених на реконструкцію парку Партизанської Слави в Дарницькому районі.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile