У Старосамбірському районі Львівської області внаслідок паводка 4 липня підтоплено 241 житловий будинок.

Про це повідомили в обласному управлінні ДСНС.

Рятувальники 4 липня о 07:11 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що внаслідок дощу, що пройшов на території Старосамбірського району, розлилась річка Катинка у 4 населених пунктах.

Внаслідок паводка сталося підтоплення 241 житлового будинку, 241 підвалу житлових будинків, 408 присадибних ділянок, 264 господарських споруд, 386 криниць та 13 га сільськогосподарських угідь.

Крім того, підтоплено три ділянки доріг, пошкоджено 20 пішохідних переходів і 18 транспортних переїздів через річку, немає транспортного сполучення до 20 будинків.

Протягом дня 5 липня підрозділами ДСНС проводить моніторинг рівня води, відкачали воду з 9 колодязів та 6 підвалів житлових будинків.

Всього станом на 14:00 відкачано 102 м куб. води. З присадибних ділянок та сільськогосподарських угідь вода сходить самостійно.

Нагадаємо, з 20 червня у західних областях України почалися сильні дощі, що призвело до підняття рівня води у річках. Через паводки підтопленими виявились тисячі будинків, а сотні їхніх мешканців довелося евакуювати.

Поділитись: