На Майдані Незалежності в Києві кількасот активістів мітингують на підтримку затриманої в РФ української льотчиці, депутата Надії Савченко. Про це повідомив кореспондент Громадського.

Активісти тримають плакати з написом #FreeSavchenko і «Свободу Надії Савченко». Натовп скандує «верніть доньку Україні».

На мітингу присутні матір та сестра Надії Савченко.

З трибуни лунають заклики звільнити Савченко з в'язниці у Ростовській області та притягти до відоповідальності винних у її затриманні.

Також на Майдані присутні політики та народні депутати, зокрема, лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко і голова РПЛ Олег Ляшко.

Порядок на Майдані охороняють групи патрульних Національної поліції, однак наразі акція проходить мирно.

Також заходи на підтримку Савченко проходять і в інших містах України. У Харкові активісти мітингують під пам'ятником Тарасу Шевченку.

 

 

Кілька десятків активістів у Одесі також зібралися висловити підтримку Савченко.

Місто Южне Одеської області також сьогодні приєдналось до акції на підтримку Надії Савченко.

  

Фото Людмили Дячок

Нагадаємо, Донецький міський суд Ростовської області РФ не дав Надії Савченко виступити із залючним словом і переніс засідання на 9 березня.

У відповідь Савченко заявила, що відмову їй в останньому слові сприймає як порушення її прав, і розпочинає сухе голодування. При цьому, адвокати не змогли відмовити Савченко від сухого голодування.

Президент Петро Порошенко заявив, що Україна подвоїть зусилля для повернення Савченко додому.

Поділитись: