УКРАЇНА

На Майдані та станції «Шулявській» не знайшли вибухівки: метро працює у звичайному режимі

10 серпня, 2018 18:08
УКРАЇНА/На Майдані та станції «Шулявській» не знайшли вибухівки: метро працює у звичайному режимі
Зберегти
Вигляд
У Києві після анонімного повідомлення про мінування площі Майдан Незалежності та станції метро «Шулявська» не знайшли вибухівки.

У Києві після анонімного повідомлення про мінування площі Майдан Незалежності та станції метро «Шулявська» не знайшли вибухівки.

Про це повідомляє прес-служба поліції Києва.

«Працівники поліції ретельно обстежили станцію столичної підземки та територію Майдану Незалежності. У результаті огляду жодних небезпечних предметів та речовин правоохоронці не виявили», — йдеться у повідомленні.

У поліції вирішують питання про порушення справи за фактом неправдивого повідомлення.

У прес-службі Київського метрополітену повідомили, що «Шулявську» відкрили для пасажирів, метро працює у звичайному режимі.

Удень 10 серпня в Києві закрили станцію метро «Шулявська» на червоній гілці через анонімне повідомлення про мінування. Крім того, повідомили про замінування площі Майдан Незалежності.

У липні поліція затримала чоловіка, який повідомив про «закладену вибухівку» на станції метро «Лівобережна». 

Зранку 16 липня станцію метро «Лівобережна» у столичному метро тимчасово закрили для пасажирів для перевірки після анонімного повідомлення про мінування. Вибухонебезпечних предметів не виявили.

Того ж ранку станцію метро «Гідропарк» тимчасово закрили для пасажирів для перевірки після анонімного повідомлення про мінування. Пізніше повідомили, що на станції не виявили небезпечних предметів.

Пов`язані новини