Життя / Соціальний захист

На Михайлівській площі відкрили виставку військової техніки до Дня захисника України

Громадське
Життя/Соціальний захист/На Михайлівській площі відкрили виставку військової техніки до Дня захисника України
Зберегти
Вигляд
lead
У Києві протягом 13-15 жовтня на Михайлівській площі діятиме відкрита виставка зразків озброєння, військової техніки та матеріально-технічних засобів, приурочена до Дня захисника України.

Відвідувачі можуть ознайомитися з кількома видами бронетранспортерів, танків, броньованих бойових машин, вантажних автомобілів, санітарною технікою та іншими одиницями техніки.

Загалом на виставці представлено близько 60 одиниць техніки Збройних сил України, Національної гвардії, Державної прикордонної служби та Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Паралельно протягом кількох днів у столиці тривають інші заходи. Так, у парку ім. Тараса Шевченка відбулося відкриття фестивалю «Історія:UA». У межах фестивалю відбудуться презентації, лекції відомих істориків, книжкові виставки, дитячий майданчик, де працюватиме «польова пошта», а також концерт українських зірок та лазерне шоу. Лекційні заходи і презентації у межах фестивалю відбуватимуться в аудиторіях історичного факультету КНУ ім. Т. Шевченка (Червоний корпус), а інша частина заходів — у парку ім. Шевченка.

Раніше повідомлялося, що у Києві на День захисника України змінять маршрути громадського транспорту.

.

Більше про:
# виставка
# Київ
Пов`язані новини