Технології

На МКС досліджують можливості залишатися в космосі на 18 років — астронавт

16 березня, 2018 10:11
Технології/На МКС досліджують можливості залишатися в космосі на 18 років — астронавт
Зберегти
Вигляд
Астронавти на Міжнародній космічній станції працюють над дослідженнями, які дозволять людям залишатися на МКС на 18 років.

Астронавти на Міжнародній космічній станції працюють над дослідженнями, які дозволять людям залишатися на МКС на 18 років.

Про це під час зустрічі у Києві розповів американський астронавт Ренді Брезнік.

«Це дозволить людині пристосуватися до життя в таких умовах. Ми також у космосі вирощуємо білкові кристали, людську тканину та розробляємо вакцини. Те, що неможливо зробити там — ми робимо тут», — сказав астронавт.

За його словами, на МКС також працюють над тим, як можна створити відновлюване середовище.

«З 80% води, яку ми споживаємо на МКС, ми робимо нову. Розвиваємо технології, які дозволяють розкладати воду на водень і кисень, аби забезпечити життєдіяльність станції без допомоги ззовні», — додав Брезнік.

На зустріч із Ренді Брезніком у Києві вишикувалася величезна черга — аби поспілкуватися з астронавтом дехто навіть приїхав з інших українських міст.

Брезнік двічі бував за межами землі, і загалом 18 годин провів у відкритому космосі.   У 2008 році він із дружиною усиновили хлопчика із Дніпра. Заради цього Ренді ризикував своїм першим польотом у космос.

Брезнік також сказав, що передасть Житомирському музею прапор України, який він раніше розгорнув на Міжнародній космічній станції.

Пов`язані новини