УКРАЇНА

На мосту Патона у Києві встановлять Road Zipper для подолання заторів

14 березня, 2017 19:19
УКРАЇНА/На мосту Патона у Києві встановлять Road Zipper для подолання заторів
Зберегти
Вигляд
До кінця року на мосту Патона планують впровадити систему Road Zipper для організації безпечного реверсу, що допоможе подолати затори.

До кінця року на мосту Патона планують впровадити систему Road Zipper для організації безпечного реверсу, що допоможе подолати затори.

Про це повідомив заступник голови Київської міської адміністрації Ілля Сагайдак.

Систему планують встановити від моста Патона до Дарницької площі. Road Zipper складається з бар'єру і спеціальної машини, яка здатна міняти положення відбійника. При цьому, робота машини здійснюється без перекриття руху.

За його словами, завдяки цій системі вранці можна буде додавати одну-дві смуги в бік центру, а ввечері в зворотному напрямку.

«Попередній проект організації дорожнього руху на Патона залишав на мосту лише по дві смуги для індивідуального транспорту в кожному напрямку та одну для громадського транспорту, що створювало додаткові перепробіги та транспортні втрати в мережі. Для того, щоб уникнути значних заторів, ми розглянули альтернативу – систему Road Zipper, що дозволяє організувати безпечний реверсивний рух», – зауважив Сагайдак.

Також зазначається, що система дозволить економити майже 3840 літрів палива на добу. Крім того, вона допоможе уникнути потрапляння в повітря майже 4993 кг шкідливих речовин за добу.

«Використання системи Road Zipper на мосту ім. Патона та проспекті Соборності дозволить зберегти смугу змінного напрямку руху, знизивши, при цьому, аварійність за рахунок фізичного розділення зустрічних потоків», – додав чиновник.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини