На народного депутата Мустафу Найєма вчинили напад невідомі. Інцидент стався у центрі Києва, у результаті конфлікту на дорозі.

На народного депутата від БПП Мустафу Найєма вчинили напад невідомі. Інцидент стався у центрі Києва, у результаті конфлікту на дорозі.

Цю інформацію Громадському підтвердив сам Найєм.

Депутат із травмами перебуває у відділенні швидкої допомоги.

«Переді мною їхала автівка, можливо, супроводу, «кубік». Водій кілька разів намагався порушити правила дорожнього руху, «підрізати» мене. Я зупинився, підійшов поговорити з ним, потім викликав поліцію. Доки вона їхала, на місце приїхали ще кілька людей, що було далі пам’ятаю не дуже добре — отримав сильний удар, і не один. Які травми — наразі не розумію, але дуже сильно болить голова і напевно щось із щелепою», — розповів Найєм.

Голова патрульної поліції Києва Юрій Зозуля підтвердив Громадському факт нападу на депутата. За його словами, підозрювані спочатку втекли з місця інциденту, однак поліція їх затримала.

«Загалом є четверо затриманих. Справу за певною статтею вже потім кваліфікують слідчі, але схоже, що це хуліганські дії», — сказав Зозуля.

На питання про те, чи передувала конфлікту ДТП на дорозі, Зозуля відповів, що стверджувати цього наразі не може.

Найєм пізніше додав, що цей інцидент не стосується його депутатських повноважень та політичної діяльності.

 

Поділитись: