Світ

На об’єктах Олімпіади у Південній Кореї охоронців замінили військовими через вірус

6 лютого, 2018 12:10
Світ/На об’єктах Олімпіади у Південній Кореї охоронців замінили військовими через вірус
Зберегти
Вигляд
У Південній Кореї на об’єктах зимової Олімпіади 1200 охоронців замінили 900 військовими через поширення норовірусу — шлунково-кишкову інфекцію.

У Південній Кореї на об’єктах зимової Олімпіади 1200 охоронців замінили 900 військовими через поширення норовірусу — шлунково-кишкової інфекції.

Про це повідомляє CNN.

Організатори заявили, що 41 охоронець несподівано захворів, вони почали страждати на діарею та нудоту. Усіх хворих госпіталізували.

Аби запобігти поширенню вірусу, інших охоронців відкликали зі служби. Також дезинфікують усі олімпійські автобуси та помешкання. Спалах інфекції стався лише за кілька днів до початку Зимових Олімпійських Ігор.

Зимова Олімпіада у місті Пхьончхан (Південна Корея) відбудеться з 9 по 25 лютого. Північна і Південна Корея домовились йти під єдиним прапором «Єдиної Кореї» на церемонії відкриття зимових Олімпійських ігор.

Національний олімпійський комітет оприлюднив список 33 спортсменів, які предсталятимуть Україну на зимових Олімпійських іграх 2018 року у Пхьончхані (Південна Корея).

 

 

Пов`язані новини