Аби уникнути митних платежів, службові особи Одеської митниці ДФС підробили документи, заявили в ГПУ.

На Одеській митниці правоохоронці виявили контейнери з одягом відомих брендів на суму 12 мільйонів гривень.

Як повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України, аби уникнути митних платежів, службові особи Одеської митниці ДФС підробили документи.

«Протягом 2017 року службові особи Одеської митниці ДФС «за попередньою змовою з керівником одного із суб’єктів господарювання та відділом протидії митним правопорушенням» склали завідомо неправдиві документи про огляд контейнерів, в які внесли недостовірні відомості щодо найменування товару, зокрема, в декларації внесені дані та додано фотомонтаж, згідно яких в контейнерах знаходяться квіти зі штучних матеріалів та нейлонові нитки, насправді ж в них знаходився одяг відомих світових брендів», — зазначили в ГПУ.

Проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом зловживання службовим становищем службовими особами Одеської митниці Державної фіскальної служби, що спричинило «тяжкі наслідки, ухилення від сплати податків, зборів в особливо великих розмірах та фіктивного підприємництва, за ч. 2 ст. 364, ч. 3 ст. 212, ч. 2 ст. 205 КК України».

Їм загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком до 6 років, позбавлення права обіймати певні посади чи займатись певною діяльністю строком до 3 років, зі штрафом до 5000 неоподаткованих мінімумів доходів громадян та з конфіскацією майна.

16 травня 2017 року новим керівником Одеської митниці став Олександр Власов. До цього відомство очолювала Юлія Марушевська. 

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: