В Опитному Донецької області сталася пожежа на складі боєприпасів з подальшими вибухами, внаслідок чого були пошкоджені будинки місцевих.

В Опитному Донецької області сталася пожежа на складі боєприпасів з подальшими вибухами, внаслідок чого були пошкоджені будинки місцевих.

Про це повідомляє українська сторона в Спільному центрі з контролю та координації питань припинення вогню, передає прес-центр штабу АТО.

«Як приклад, внаслідок порушення заходів безпеки під час зберігання та поводження із боєприпасами виникла пожежа на складі боєприпасів НЗФ ОРДО в районі населеного пункту Опитне. Наслідками пожежі стали вибухи та розліт боєприпасів», — ідеться у повідомленні.

Українська сторона в СЦКК стверджує, що внаслідок розльоту боєприпасів постраждали будинки у Київському районі та на півночі окупованого Донецька.

Раніше бойовики заявляли, що в Опитному загорівся склад боєприпасів ЗСУ.

«Опитне зараз у «сірій зоні», і за моєю інформацією українських військових там немає», — повідомив Громадському прес-секретар СЦКК Анатолій Будяшевський.

У Спеціальній моніторинговій місії ОБСЄ повідомили, що у Київському районі Донецька обстрілами були пошкоджені житлові будинки.

«Місія отримала інформацію про двох чоловіків, які були поранені», — повідомили в ОБСЄ та зазначили, що для обстрілів використовувалися заборонена Мінськими угодами зброя.

Також спостерігачі місії зафіксували 4 вогневих ураження на Донецькій фільтрувальній станції.

«В одному з цих місць була пошкоджена ізоляція хлоропроводу. Решта була виявлена в 70-80 метрах від будівлі, в якому зберігаються тонни хлору. Станція як і раніше функціонує», — ідеться у повідомленні.

Представники ОБСЄ відвідали місце обстрілу Верхнєкальміуської фільтрувальної станції.

«Спостерігачі також відвідали ділянку місцевості біля Верхнєкальміуської фільтрувальної станції, де розташований резервуар, і зафіксували місце вогневого ураження. За їхньою оцінкою, воно утворилося внаслідок розриву снаряда калібром 122 мм на відстані близько 600 метрів від резервуара, в якому зберігаються 250 тонн хлору», — ідеться у повідомленні.

Спостерігачі відвідали Петрівський район на заході окупованого Донецька.

«Спостерігачі також були в Петрівському районі, де, за попередніми даними, загинула одна дитина і ще двоє дітей дістали поранення в результаті інциденту з нерозірваним снарядом», — повідомляють у СММ та закликають сторони відвести важке озброєння.

У штабі АТО обстріл ДФС назвали провокацією.

Раніше повідомлялось, що біля Пісків Донецької області бойовики обстріляли медичний пункт.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись: