УКРАЇНА

На окупованому Донбасі працюють близько 18 тисяч працівників «Укрзалізниці»

УКРАЇНА/На окупованому Донбасі працюють близько 18 тисяч працівників «Укрзалізниці»
Зберегти
Вигляд

На тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської області зараз працюють близько 18 тисяч співробітників «Укрзалізниці».

Про це в ефірі Громадського розповів речник «Укрзалізниці» Данило Ваховський.

«Наразі ми говоримо про кілька десятків тисяч людей. Точну цифру я не назву, однак остання  цифра, яку я чув — це близько 18 тисяч людей», — сказав Ваховський.

Водночас, заступник міністра з тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука повідомив Громадському, що до початку російської агресії на Донбасі працювали 26 тисяч працівників «Укрзалізниці».

«За наявних умов, ми будемо фінансувати лише тих співробітників, у послугах яких ми, як держава, зацікавлені. Мова йде про тих людей, які задіяні в монтажних перевезеннях. Точної кількості назвати не можу, однак приблизно це 12-14 тисяч осіб», — сказав Тука.

Заступник міністра також наголосив, що зараз дуже повільно йде процес переоформлення залізничників. «Станом на сьогоднішній ранок, заборгованість по заробітній платі виплачена аж 39 залізничникам із 12 тисяч», — пояснив Тука.

Як відомо, вантажні залізничні перевезення через лінію розмежування військового конфлікту на Донбасі «Укрзалізниця» відновила з 25 червня 2016 року.

Як повідомляють «Наші гроші» з посиланням на «Вісник державних закупівель», «Центральна збагачувальна фабрика «Комсомольська», що належить оголошеному в розшук сину екс-президента України Віктора Януковича Олександру, виграла тендер на збагачення вугілля для «Лисичанськвугілля» вартістю 17,6 млн гривень.

Пов`язані новини