На окупованих територіях Донбасу та в анексованому Криму з березня 2014 року по вересень 2016 року зафіксовано понад 300 випадків порушення свободи слова.

Про це на засіданні щорічної наради ОБСЄ у Варшаві заявила заступниця міністра інформаційної політики Еміне Джапарова, передає прес-служба відомства.

«На окупованих територіях Криму і Донбасу повністю відсутня свобода слова, свобода ЗМІ та самовираження. Згідно зі статистикою Інституту масової інформації, у період з березня 2014 року по вересень 2016 на окупованих територіях було зафіксовано понад 300 випадків порушення свободи слова», — сказала Джапарова.

За її словами, ситуацію з медіа на окупованих територіях характеризується як «інформаційне гетто». «Відключені українські телеканали, забезпечено незаконне мовлення місцевих телерадіоорганізацій та ліцензіатів Роскомнадзора», — додала заступниця міністра.

Вона також повідомила про блокування окупаційною владою доступу до більш ніж 113 українських сайтів на Сході України і 60 — у Криму.

Поділитись: