Колишній прем'єр-міністр Великої Британії Вінстон Черчилль
Фото:

Twitter/Ambassador Johnson

Аукціонний будинок Sotheby's організовує онлайн-продаж книг, рукописів і фотографій, пов'язаних з Вінстоном Черчиллем, з нагоди 80 річниці його вступу на посаду прем'єр-міністра Великої Британії.

Про це розповів ініціатор аукціону, письменник Баррі Сінгер у коментарі Telegraph.

Аукціон проводять спільно з магазином Chartwell Booksellers в Нью-Йорку, який позиціює себе «єдиною у світі книгарнею Вінстона Черчилля». Ініціювати його вирішив письменник Баррі Сінгер, який є власником значної частини речей Черчилля, які він збирав 37 років.

«Я завжди знаходжу нові речі.. нескінченне джерело дива, будь то листи чи підписані фотографії... Я люблю відкривати для себе історію, а в деяких випадках і зустрічатися з людьми, які з нею пов'язані», — розповів письменник виданню.

На аукціоні, який триватиме з 11 до 20 травня, зокрема, продаватимуть два листи, які експрем’єр надіслав Валтеру Лейтону, голові щоденної газети News Chronicle. Листи датуються 1950 роком, коли Черчилль проводив агітацію під час Загальних виборів.

Зазначимо, 10 травня 1940 року король Великої Британії Георг VI офіційно призначив Вінстона Черчилля прем'єр-міністром, відбулося це в роки Другої світової війни.

Був лауреатом Нобелівської премії з літератури 1953 року «за неперевершеність історичного й біографічного опису, за блискуче ораторське мистецтво, з допомогою якого відстоювалися найвищі людські цінності».

Поділитись: