На параді до Дня Незалежності центром Києва проїде близько 200 одиниць військової техніки. Про це в ефірі Громадського повідомив радник президента Юрій Бірюков.

«Буде дійсно дуже багато техніки, близько 200 одиниць. Здається, такий масштаб мало хто може згадати. А такої номенклатури в Києві точно ще не проходило ніколи. На жаль, авіації не буде, адже зараз є небезпека від банальних зенітно-ракетних комплексів», — анонсував Бірюков.

За його словами, також участь в параді візьмуть демобілізовані бійці АТО. «Ми придумали багато ідей, в основному з демобілізованими бійцями. Ми постараємося віддати належну шану тим, хто вже відслужив державі. Але як це відбудеться – поки не готовий сказати», — додав радник президента.

Однак Бірюков не сказав, скільки грошей витратять на організацію параду в Києві. «Суми не знаю, фінансуванням займається Кабінет міністрів», — зазначив Бірюков.

Нагадаємо, 22 липня президент Петро Порошенко підписав указ щодо проведеня військового параду до 25-ї річниці Дня Незалежності України. Безпосереднє керівництво підготовкою та проведенням заходу покладено на міністра оборони України Степана Полторака.

Поділитись: