Життя

На підконтрольному Кернесу підприємстві знайшли БТР (ФОТО)

Життя/На підконтрольному Кернесу підприємстві знайшли БТР (ФОТО)
Зберегти
Вигляд

В одному з боксів харківського комунального підприємства, підконтрольному міському голові Геннадію Кернесу, активісти знайшли бойовий БРТ та склад зброї. Про це Громадському повідомили активісти «Східного корпусу».

За попередньою інформацією активістів, військова машина нещодавно відремонтована – встановлено кулемет, шиповану гуму, відновлено двигун та замінено прокладки. Учасники «Східного корпусу» заявляють, що виявили також зброю та боєприпаси, димові шашки та саморобну вибухівку.

Активісти чекали на співробітників міліції, прокуратури та СБУ. Вони побоювалися, що БТР заміновано.

«Техника стоит в гараже на территории предприятия. Табличек нет, если верить справочникам - это «Дорремстрой». Партизаны говорят, о броневике сообщили местные. Мол, видели заезжающий БТР и людей, похожих на военных. Якобы здесь проводились какие-то тренировки. Активисты «Східного корпусу» отыскали машину. Утверждают, на ней даже был пропуск горсовета. В соседнем ангаре якобы еще видели упаковку «георгиевских лент», средства химзащиты и аптечки», – написав на Facebook журналіст «Надзвичайних новин» В'ячеслав Марічев.

«Вызвали милицию. Предварительно – машина демилитаризована. Кто владелец - сейчас устанавливают. На колесах – паутина. Скорее всего, броневик в ангаре стоит уже очень давно. При этом милиционеры заверяют – георгиевских лент не видели», – повідомляє журналіст.

 

 

/ фото «Східного корпусу» та Слави Марічева / відео Волонтерського проекту «Накипело»

Пов`язані новини