УКРАЇНА

На півдні України морпіхи та артилеристи тренуються знищувати диверсантів

УКРАЇНА/На півдні України морпіхи та артилеристи тренуються знищувати диверсантів
Зберегти
Вигляд
lead

У південних областях України відбуваються навчання підрозділів морської піхоти та берегових ракетно-артилерійських військ.

Про повідомляє прес-служба Військово-морських сил Збройних сил України.

«Навчальними цілями цих заходів є, зокрема, удосконалення навичок командирів і штабів в реальних умовах обстановки та перевірка рівня злагодженості підрозділів», – ідеться в повідомленні.

Зауважується, що за підтримки морської авіації та авіації інших видів Збройних Сил України морські піхотинці і берегові артилеристи відпрацьовують дії під час охорони і оборони важливих об’єктів інфраструктури, боротьби з повітряним десантом «противника», знищення диверсійно-розвідувальних груп, оборони морського узбережжя тощо.

«Командування ВМС ЗС України звертає увагу мешканців Херсонської і Запорізької областей: під час виконання заходів матимуть місце пересування колон військової техніки, проводитимуться навчання і тренування, польоти авіаційної техніки, виконуватимуться вправи бойових стрільб. Просимо з розумінням ставитися до певних незручностей, які можуть виникнути через проведення запланованих заходів», – повідомляє прес-центр командування Військово-морських сил.

Пов`язані новини