На пляж Флориди море винесло кількаметровий дерев'яний хрест, покритий молюсками. Його помітило подружжя Грег та Кріс Гей та оприлюднило фото в Facebook, сподіваючись, що це допоможе встановити походження хреста.

Подружжя Гей прогулювало пляжем біля свого готелю, коли наткнулося на «дивний стовп». Вони двічі його обійшли навколо, аби переконатися, що це все ж хрест.

Він пофарбований у білий колір та має довжину 6 метрів, зазначає CBC.

Кріс зазначила, що молюски, які були на поверхні хреста, можуть бути підказкою щодо його початкового місця розташування (а саме місце проживання такого типу молюсків). Вона також припустила, що хрест міг «припливти» з Пуерто-Рико унаслідок урагану «Марія».

Кріс Гей вказала, що деякі люди приходять зробити селфі з хрестом, а дехто біля нього молиться. На її думку, частина людей сприняла знахідку «духовно».

Готель, біля якого вимило хрест, збирається його утримувати. Утім Кріс хоче знати його походження.

Подружжя розмістило у Facebook фото та відео хреста, сподіваючись, що «вірусне поширення» у соцмережах допоможе їм дізнатися це швидше.

Вона також зазначила, що наступного дня після знахідки море винесло маленький пластиковий сувенір з написом «Я люблю Бога».

У жовтні 2018 неподалік від узбережжя Болгарії знайшли найдавніший на планеті неушкоджений корабель, що пролежав на дні Чорного моря понад 2400 років.

Поділитись: