УКРАЇНА

На полігоні «Широкий Лан» почали будівництво військового містечка за 370 млн

19 березня, 2017 15:38
УКРАЇНА/На полігоні «Широкий Лан» почали будівництво військового містечка за 370 млн
Зберегти
Вигляд
lead
На полігоні планується побудувати 11 казарм, будівлю їдальні з харчоблоком, медичний центр та штаб.

На полігоні «Широкий Лан» у Миколаївській області почалося будівництво бригадного табору. На об'єкт виділено 370 мільйонів гривень.

Міністр оборони України Степан Полторак оглянув хід початку будівництва військового містечка та визначив графік виконання подальших робіт, йдеться у повідомленні прес-служби Міноборони.

У свою чергу, радник президента України Юрій Бірюков додав, що на полігоні планується побудувати 11 казарм, будівлю їдальні з харчоблоком, медичний центр та штаб.

В казармі особового складу, яка розрахована на проживання двох рот, буде спальне приміщення, спальне приміщення офіцерів, туалети-умивальники, душові та кімната відпочинку особового складу.

«І все це повинно бути побудовано до кінця цього року – звіт міністра оборони щотижня», – йдеться у повідомленні Бірюкова.

Нагадаємо, 8 лютого 2016 року 46 бійців 53-ї окремої механізованої бригади, які перебувають на полігоні «Широкий лан», вирушили пішки до Миколаєва, щоб поскаржитися військовому прокурору на погані умови перебування.

Міністр оборони України Степан Полторак підписав наказ про притягнення до відповідальності винних у ситуації з 53-ю бригадою.

24 лютого Миколаївський районний суд Миколаївської області визнав винними у недбалому ставленні до служби начальника штабу – першого заступника командира батальйону 53-ї окремої механізованої бригади і заступника командира цього ж батальйону з тилу.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Більше про:
# «Широкий лан»
Пов`язані новини