Поліція Полтавщини спільно з прокуратурою провели обшуки в камерах ув’язнених на території Полтавського слідчого ізолятора. Слідчі дії також проводилися у службових кабінетах адміністрації СІЗО

Поліція Полтавщини спільно з прокуратурою провели обшуки в камерах ув’язнених на території Полтавського слідчого ізолятора. Слідчі дії також проводилися у службових кабінетах адміністрації СІЗО.

Про це повідомляє прес-служба поліції області.

Обшуки проводилися у межах розслідування кримінального провадження, розпочатого через про випадки шахрайства, що полягало у виманюванні грошових коштів у громадян за схемою «ваш родич у поліції», а також за допомогою розсилки фейкових смс-повідомлень від імені «Ощадбанку» та «ПриватБанку».


Фото: поліція Полтавщини

«Встановлено, що співучасники злочинної схеми, так звані «смотрящі», знаходились у місцях позбавлення волі. У слідчому ізоляторі був чітко сформований розподіл сфер впливу», — йдеться у повідомленні поліції.

Під час обшуків вилучено понад 20 мобільних телефонів, сім-карти різних мобільних операторів України, Wi-Fi–роутер, флеш-карти. Також на території режимного об’єкту виявлено наркотичні речовини, алкоголь, так звані «заточки» і гроші.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: