УКРАЇНА

На посаду глави «ПриватБанку» претендують понад 200 кандидатів

3 серпня, 2017 17:50
УКРАЇНА/На посаду глави «ПриватБанку» претендують понад 200 кандидатів
Зберегти
Вигляд
Хедхантери підготували список з 230 кандидатів на посаду глави державного «ПриватБанку», яка стала вакантною після звільнення Олександра Шлапака.

Хедхантери підготували список з 230 кандидатів на посаду глави державного «ПриватБанку», яка стала вакантною після звільнення Олександра Шлапака.

Про це повідомив партнер Amrop Executive Search Ukraine Алекс Дайрабеков (компанія перемогла в тендері на підбір топ-менеджменту для ПриватБанку), передає Financial Club.

«Ми отримали безпрецедентну підтримку наших партнерів практично з усіх країн, що нас цікавлять: Словаччини, Чехії, Угорщини, Румунії, Польщі, Болгарії, Естонії, Литви, Латвії, Британії, Австрії, Канади. У лонглисті представлені професіонали, що працюють у 27 країнах світу», — повідомив він.

Під час пошуку кандидатів компанію цікавили наступні критерії:

— досвід роботи на відповідних посадах у банківській сфері в країнах Центральної та Східної Європи. Бажаний досвід кризового менеджменту, трансформації та реструктуризації підприємств (націоналізація, приватизація, IPO);

— бездоганна репутація і висока професійна етика;

— психоемоційна готовність прийняти такий складний виклик з великими ризиками;

— вільне володіння англійською, українською та/або російською (складний, але вкрай важливий критерій для комунікації з операційною командою банку);

— готовність кілька років жити і працювати в регіональному центрі — Дніпрі.

«На фінішну лінію виходимо з pre-shortlist з 5-7 кандидатів, який, разом з коротким аналізом відповідності критеріям, презентуємо замовникові — спостережній раді банку. На фінальне рішення жодним чином не впливаємо — вибір переможця завжди в зоні компетенції клієнта», — зазначив Дайрабеков.

26 червня керівник «ПриватБанку» Шлапак оголосив про відставку

Нагадаємо, уряд України підтримав націоналізацію «ПриватБанку»

Пізніше в Мінфіні повідомили, що держава планує в майбутньому продати націоналізований «ПриватБанк».

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Більше про:
# Приватбанк
Пов`язані новини