На українські освітній онлайн-платформі Prometheus розпочався безкоштовний курс із протидії та запобігання булінгу в школах.

Слухачам курсу розкажуть про булінг та його прояви, а також методам запобігання і протидії цькуванню в школах.

Курс має на меті навчити розпізнавати ситуації цькування в освітньому середовищі та вчасно й адекватно реагувати на його прояви.

Курс розділений на 5 модулів та передбачає 50 теоретичних і 30 практичних годин навчання. За умови успішного складання тесту, слухачі отримають сертифікати. 

Серед спікерів Уповноважений президента з прав дитини Микола Кулеба, експертка із захисту дітей від насильства офісу омбудсмена з прав дитини Анастасія Дьякова та засновник ініціативи «Доступно. UA» Дмитро Щебетюк.

За результатами дослідження, проведеного дитячим фондом UNICEF у 2017 році, 67% дітей в Україні у віці від 11 до 17 років стикалися з проблемою булінгу впродовж останніх трьох місяців, а 24% дітей стали жертвами цього явища.

За даними дослідження міжнародного проекту «Здоров’я та поведінкові орієнтації учнівської молоді» 2018 року, серед дітей віком від 10 до 17 років 35% опитаних упродовж останніх двох місяців брали участь в ображанні/приниженні або знущанні з інших, а 37,9 % були жертвами образ, знущань та принижень інших підлітків.

Поділитись: