УКРАЇНА

На проведення військового параду не виділяли додаткових коштів з бюджету — Міноборони

23 серпня, 2018 12:25
УКРАЇНА/На проведення військового параду не виділяли додаткових коштів з бюджету — Міноборони
Зберегти
Вигляд
У Міністерстві оборони України повідомили, що на організацію та проведення військового параду до 27 річниці незалежності України там не отримували додаткових коштів з бюджету. Парад пройде в рамках підготовки військ.

У Міністерстві оборони України повідомили, що на організацію та проведення військового параду до 27 річниці незалежності там не отримували додаткових коштів з бюджету. Парад пройде в рамках підготовки військ.

Про це йдеться у прес-релізі Міноборони.

«Міністерство оборони України офіційно повідомляє: додатковий фінансовий ресурс на проведення військового параду Міністерству оборони України не виділявся. Усі заходи щодо організації підготовки та проведення військового параду відбувалися в рамках підготовки Збройних Сил України», — йдеться у повідомленні.

Як зазначається, у параді візьме участь нова або модернізована техніка, яка не потребує затрат на додаткове обслуговування.

Крім цього, на потреби розміщення військових, а також їхнє харчування кошти були закладені у бюджеті, тому додаткового фінансового ресурсу для цих цілей у Міноборони не потребували.

Раніше на запит Громадського про вартість військового параду у Міноборони відповіли:

«Кошти на перевезення, розташування та відрядження військовослужбовців ЗСУ, які братимуть участь у військовому параді на честь 27-ї річниці Незалежності України виділяють згідно кошторисних призначень, передбачених Міністерству оборони України на 2018 фінансовий рік. Додаткові кошти з Державного бюджету оборонному відомству на зазначені цілі не виділялися»

Також зазначалось, що влада Києва витратить на заходи до Дня Незалежності 187 тисяч гривень.

Детальніше про вартість усіх заходів до Дня незалежності читайте незабаром на сайті Громадського.

Раніше у центрі Києва утворилися великі затори через репетицію параду до Дня Незалежності.

Нагадаємо, понад 30 тисяч правоохоронців забезпечуватимуть охорону порядку на День Незалежності

Пов`язані новини